Wykorzystaj nasze nowe ankiety dostosowując je do swoich potrzeb. Teraz możesz zadawać pytania wielokrotnego wyboru, tworzyć pytania otwarte a nawet przyznawać punkty za konkretną odpowiedź. Bądź kreatywny, dostosuj funkcjonalność do własnych potrzeb!

Ankiety bez ograniczeń

Przeprowadzanie ankiet po każdym spotkaniu to świetny sposób na zebranie opinii i komentarzy. W szybki sposób dowiesz się czy Twoje spotkanie było efektywne, co uczestnikom podobało się najbardziej,
a nad czym musisz jeszcze popracować, aby w przyszłości osiągnąć większy sukces. Pamiętaj, że w ankietę możesz przeprowadzić na dowolnej liczbie uczestników – w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń.

Ankietuj w trakcie spotkania

ClickMeeting umożliwia przeprowadzenie ankiety również w trakcie spotkania. Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli chcesz uzyskać większe zaangażowanie uczestników w trakcie spotkania lub sprawdzić ich opinię na temat omawianej kwestii, to zrób minutę przerwy
i udostępnij im ankietę.

Twórz grupy fokusowe

Przeprowadzenie badań fokusowych wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami. Można zatem spróbować zebrać wartościowe informacje od uczestników spotkań lub konferencji online. Wystarczy omówić kluczowe zagadnienia, a w razie potrzeby przeprowadzić kilka ankiet. A co najważniejsze, wszystkie wyniki otrzymasz od razu!

Wypróbuj za darmo przez 30 dni, bez zobowiązań.

Wypróbuj 30 dni za darmo. Załóż konto w 30 sekund, bez podawania danych karty kredytowej.